Klient je u nás na prvním místě

Klientům nikdy neslibujeme nic, co nemůžeme splnit a vycházíme jim vždy vstříc. Dodržujeme všechny termíny. Nikdy se nestalo, že bychom výzkum nedokázali realizovat.

VWFS

S Brand Brothers jsme navázali spolupráci v roce 2018 při rozsáhlém výzkumu dealerské spokojenosti. Oceňuji rychlé a vstřícné jednání, kvalitu dat vycházející zejména z vysoké response rate a velmi podrobné zpracování výsledků. Kvalita tohoto výzkumu je pro naši společnost důležitá, neboť tento výzkum je jedním ze základních pilířů naší obchodní strategie. Agenturu Brand Brothers mohu jen doporučit.

Stiebel Eltron

Služby spoločnosti Brand Brothers sme sa rozhodli využiť prvýkrát v roku 2018 a s agentúrou spolupracujeme na rôznych projektoch dodnes. Telemarketingové kampane a výskumy sú vždy realizované profesionálne a kvalitne. Spolupráca s agentúrou prebieha vždy bezproblémovo.

Agrotec

Oceňuji profesionalitu, kvalitu provedené práce a dodržování dohodnutých termínů.

PPL

Výzkumy jsou vedeny profesionálně, jasně, rychle a bez chyb. To, co nám bylo slíbeno, bylo vždy bezezbytku dodrženo.

Air Products

S Brand Brothers spolupracujeme od roku 2006. S přístupem a zpracováním z jejich strany jsme velmi spokojeni, proto jsme se na její specialisty začali obracet i s dalšími projekty. Stali se našim hlavním dodavatelem výzkumů v Evropě.

Nemluvíme pouze do větru ...

Ve výzkumu spokojenosti naši klienti nejčastěji jmenovali tyto výhody Brand Brothers oproti konkurenci:

  • dobrou komunikaci a pochopení klienta,
  • odbornost a profesionalitu,
  • rychlost reakce a
  • rychlost zpracování a flexibilitu.

Vůbec nejčastěji zmiňovanou výhodou pak byla kvalitní interpretace výsledků a marketingových doporučení.