Air Products

Brand Brothers pro nás realizovali výzkum spokojenosti našich zákazníků v Evropě - ve Velké Británii, Irsku, Francii, Německu, Nizozemí, Belgii, Španělsku, Portugalsku, Polsku, ČR a SR. Byli jsme velmi spokojeni s jejich profesionalitou a proaktivitiou.

Rockwool

U Brand Brothers jsme realizovali mezinárodní výzkum o postojích a znalosti naší značky ve třech zemích - ČR, SR a Maďarsku. Výsledky nám přinesly veškeré informace, které jsme potřebovali. Data navíc byly srovnatelné pro všechny země.

Husqvarna

Služby Brand Brothers nám díky vysoké kvalitě doporučila sesterská divize. Postupně jsme s agenturou realizovali další výzkumy. Úspěšné projekty jsme doporučovali do dalších zemí. Dnes s námi spolupracují v 16 zemích Evropy a Asie.

Semmelrock

Výsledky trhové analýzy jsou zpracovány velmi detailně a přehledně. Poznatky z tohoto výzkumu využijeme při plánování našich marketingových aktivit a ve strategii obchodní politiky naší společnosti.

ZNSP

Brand Brothers realizovala výzkum ve všech zemích za pomoci jediného výzkumného týmu, z jednoho místa, s jedním project managerem. Domníváme se, že to je důvod, proč byl sběr dat přesný a spolehlivý.

Demag

Brand Brothers byli schopni pokrýt 8 evropských zemí se stejnou metodologií a přesností pro každou zemi!

next
prev

Měřte spokojenost svých zákazníků i mezinárodně

České společnosti se na Brand Brothers obracejí s požadavky na průzkumy zákazníků svých poboček a distributorů po celé Evropě.

Evropské a světové centrály mezinárodních společností s námi zkoumají spokojenost a loajalitu svých zákazníků v zemích, kde působí.

Zabezpečujeme mezinárodní výzkumy spokojenosti našimi vlastními silami z našeho in-house call centra. Veškeré dotazování je realizováno za pomoci rodilých mluvčí. Díky tomu výzkumy zajišťuje jeden výzkumný tým. Služby Brand Brothers v této oblasti proto nabízí znatelnou výhodu toho, že výzkumy ve všech zkoumaných zemích jsou provedeny pomocí stejné metodiky. Výsledky jsou proto vysoce spolehlivé a také navzájem srovnatelné.

Pravidelně pracujeme v těchto 39 zemích:

Ve všech následujících 39 zemích pravidelně zkoumáme B2B trhy pomocí našich rodilých tazatelů, kteří telefonují z našeho call centra v naší centrále:

Belgie / Bulharsko / ČR / Francie / Chorvatsko / IrskoItálie / Lucembursko / Maďarsko / Německo Nizozemí Polsko / Portugalsko / Rakousko / Rumunsko / Rusko / SR Srbsko / Španělsko / Švýcarsko / Turecko / Ukrajina / Velká Británie,

Argentina / Brazílie Ekvádor / Chile / Kanada / Kolumbie / Mexiko / USA / Venezuela,

Austrálie / Čína / Hong Kong / Korea / Malajsie / Singapur / Taiwan.

Mapa zemí, kde pracujeme

Potřebujete v některé z uvedených zemí realizovat výzkum? Chcete do některé země vstoupit na trh? Neváhejte nás kontaktovat.