Na spolehlivost našich dat jsme hrdí

V Brand Brothers jsme vyhlášení spolehlivostí a přesností dat. Nespokojujeme se s kompromisy. Každodenní svědomitá práce s tazateli, jejich vhodná motivace a náš smysl pro detail jsou hlavními důvody, proč jsou naše výzkumy dlouhodobě vysoce spolehlivé.

I proto v našich výzkumech dosahujeme nadprůměrné response rate - v průměru vyšší než 80 %.

DHL Freight

Na spolupráci s Brand Brothers si velmi cením spolehlivosti, flexibility a odbornosti. Vždy si dokáží poradit s nejrůznějšími požadavky, které máme v oblasti průzkumu, dokáží na ně rychle reagovat a vždy dodají výsledek v dohodnutém termínu. Výstupy jsou na nejvyšší úrovni, přinášejí požadovaný efekt a jsou odborným zdrojem pro rozhodování managementu DHL Freight CZ.

husqvarna

Výzkum byl realizován profesionálně a ve vysoké kvalitě. Například bylo dosaženo nadprůměrné 94% response rate - tedy pouze 6% respondentů odmítlo na dotazník odpovídat.

Air Products

Výhradně rodilí mluvčí se dotazují z call centra Brand Brothers, získaná data jsou proto pro každou zemi srovnatelná a spolehlivá. Pravidelně navštěvujeme call centrum a kontrolujeme úroveň dotazování pro všechny zkoumané země.

Rockwool

Měl jsem možnost detailně vidět, jak maďarští tazatelé pracuji v call centru v Brně. Nyní jsem si jistý, že jsme udělali skvělé rozhodnutí a vybrali jsme si pro realizaci výzkumu Brand Brothers.

Demag

Brand Brothers byla schopna v rámci našeho výzkumu pokrýt 8 evropských zemích se stejnou metodologií a stejnou přesností pro každou zemi.

Schiedel

Agentura Brand Brothers udělala řadu nadstandardních kroků k zajištění vysoké spolehlivosti.

Jak dosahujeme vysoké spolehlivosti dat?

Je velmi častá otázka našich klientů. Na tuto otázku není jednoduché odpovědět pouze jednou větou. Pomoci však může spontánní vyjádření našeho zaměstnance, který do naší agentury přišel z respektované konkurence:

„Musím říct, že jsem překvapen, jak se věnujete sběru dat. V mé předchozí práci nikdo takto detailně na tazatele nedohlížel, data nekontroloval. Tento přístup dělá opravdový rozdíl.“

Chcete se dozvědět více o naší důkladné práci s tazateli při sběru dat?