Tazatel výzkumu trhu

Nabízíme pohodovou brigádu na pozici tazatele. Jedná se o komunikaci s respondenty po telefonu a záznam jejich odpovědí do připraveného skriptu – nejde o žádný prodej ani nabídku zboží, ale o vedené rozhovory na konkrétní témata, dle zaměření projektu.

Naše výzkumy se obvykle zabývají segmenty stavebnictví, IT či průmyslu. Nepotřebujeme nutně odborníky z těchto odvětví, ideální kandidát by měl být hlavně komunikativní a učenlivý.

Jak to tady funguje?

Plánování směn je flexibilní. Podmínkou je odpracovat 20 hod/týdně, které je třeba vměstnat do rozmezí PO-PÁ, 8:00-16:00. Pokud chce někdo pracovat víc, samozřejmě může. Ideální pro studenty, kteří hledají brigádu skloubitelnou se školou.

Délka spolupráce - minimálně do konce projektu (4-5 týdnů). V případě oboustranné spokojenosti se nebráníme ani spolupráci dlouhodobé (někteří tazatelé u nás brigádničí už 3 roky a práce je stále baví :)
Průměrná hodinová sazba 150 Kč/hod (120 - 180 Kč/hod dle výsledků).

Práce probíhá z našich prostor nedaleko Lužáneckého parku v Brně - home office není možný.

Kromě vydělaných peněz u nás získáte taky spoustu zkušeností - pokud do budoucna přemýšlíte o práci v marketingu, pak je tohle příležitost, kterou si nesmíte nechat ujít. Naše firma má dobré jméno a práce pro nás se ve Vašem CV bude vyjímat.

Obecně je brigáda vhodná zejména pro studenty VŠ, ale rádi dáme šanci každému motivovanému uchazeči.
Vhodné pro Čechy i Slováky.

Zaujala Vás nabídka?

Jestliže máte zájem s námi spolupracovat, zašlete nám co nejdříve Váš ŽIVOTOPIS s TELEFONNÍM ČÍSLEM a my se Vám rádi ozveme. V odpovědi, prosím, UVÁDĚJTE VAŠE KONKRÉTNÍ ČASOVÉ MOŽNOSTI. Budeme také rádi, pokud nás doporučíte dále.

Kontakt

tondrova@brandbrothers.com