Husqvarna

Služby Brand Brothers nám díky vysoké kvalitě doporučila sesterská divize. Postupně jsme s agenturou realizovali další výzkumy. Úspěšné projekty jsme doporučovali do dalších zemí. Dnes s námi spolupracují v 16 zemích Evropy a Asie.

Rockwool

Na začátku jsem si nebyl jistý, jak dokáže Brand Brothers získat data v Maďarsku. Pak jsem měl možnost vidět, jak maďarští tazatelé pracují v call centru v Brně. Nyní jsem si jistý, že jsme udělali skvělé rozhodnutí při výběru Brand Brothers.

Semmelrock

Výsledky trhové analýzy jsou zpracovány velmi detailně a přehledně. Poznatky z tohoto výzkumu využijeme při plánování našich marketingových aktivit a ve strategii obchodní politiky naší společnosti.

Air Products

Brand Brothers od konkurence odlišuje především velmi dobrá jazyková vybavenost, široké geografické pokrytí, zaměření na průmyslový trh, dodržení stanovených termínů, pečlivost při práci s daty a důkladná komunikace.

ZNSP

Brand Brothers realizovala výzkum ve všech zemích za pomoci jediného výzkumného týmu, z jednoho místa, s jedním project managerem. Domníváme se, že to je důvod, proč byl sběr dat přesný a spolehlivý.

Demag

Brand Brothers byli schopni pokrýt 8 evropských zemí se stejnou metodologií a přesností pro každou zemi!

next
prev

Přesné informace v mezinárodním měřítku

Z našeho interního call centra realizujeme B2B výzkumy v téměř 40 zemích Evropy, Ameriky a Asie. Dotazování provádějí výhradně rodilí mluvčí. Velkou výhodou našeho postupu je, že veškeré výzkumy jsou realizovány jedním výzkumným týmem (ve srovnání s multinárodními agenturami, které každou zemi zkoumají v jiné pobočce). Naše metodika je proto pro všechny země stejná. Námi získaná data jsou vysoce spolehlivá a také vzájemně srovnatelná.

Pokud chcete poznat zahraniční trhy, žádná agentura Vám neposkytne vyšší spolehlivost než Brand Brothers.

Jakých spolehlivostí pravidelně dosahujeme?

V rámci mezinárodních výzkumu dosahujeme v každé zemi:

  • response rate 80 - 95 %, což zdaleka převyšuje průměry v oboru,
  • maximálně 5% míry nevyplněnosti dotazníků
  • spolehlivost a vnitřní konzistence dat bez ohledu na zemi průzkumu.

Díky našim zkušenostem, neustálé kontrole tazatelského týmu a stejné metodice ve všech zemích jsme schopni zaručit větší spolehlivost, než u kterékoliv zahraniční konkurence. Na naše data se proto můžete vždy spolehnout.

Základním kamenem našeho mezinárodního marketingu je, že klienti dále doporučují naše služby. Špičkové služby, které rozdílem třídy překračují to, co je u konkurence obvyklé, nám zajišťují poptávky od sesterských společností v jiných zemích a od jejich obchodních partnerů.

Typický příklad spolupráce s našimi klienty začíná realizací první zakázky v jedné zemi a následné zopakování úspěšného výzkumu v další zemi. Díky tomu získáváme důvěru našich klientů na nadnárodní úrovni a dochází k roll outu výzkumu do řady dalších států. Poté dochází ke společnému hledání dalších možných metodik, které mohou klientům přinést významné možnosti růstu.

Pravidelně pracujeme v těchto 39 zemích:

Ve všech následujících 39 zemích pravidelně zkoumáme B2B trhy pomocí našich rodilých tazatelů, kteří telefonují z našeho call centra v naší centrále:

Belgie / Bulharsko / ČR / Francie / Chorvatsko / IrskoItálie / Lucembursko / Maďarsko / Německo Nizozemí Polsko / Portugalsko / Rakousko / Rumunsko / Rusko / SR Srbsko / Španělsko / Švýcarsko / Turecko / Ukrajina / Velká Británie,

Argentina / Brazílie Ekvádor / Chile / Kanada / Kolumbie / Mexiko / USA / Venezuela,

Austrálie / Čína / Hong Kong / Korea / Malajsie / Singapur / Taiwan.

Mapa zemí, kde pracujeme

Potřebujete v některé z uvedených zemí realizovat výzkum? Chcete do některé země vstoupit na trh? Neváhejte nás kontaktovat.